تشخیص علائم توسط ماشین Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ تاریخ و ساعت : 2016/07/09 04:42:31


ماشین خودران گوگل می تواند علامت هایی که دوچرخه سواران با دست خود به رانندگان می دهند را تشخیص دهد.ماشین خودران گوگل می تواند علامت هایی که دوچرخه سواران با دست خود به رانندگان می دهند را تشخیص دهد.

کمپانی گوگل در حال تلاش است تا توانایی های پلت فرم ماشین خودران خود را افزایش دهد؛ و بنا بر آخرین اخبار گوگل، این کمپانی در حال برداشتن گام های بلندی است تا جاده های امن را با دوچرخه سواران نیز به اشتراک بگذارد. یکی از کارهایی که افراد این کمپانی در Mountain view در حال اجرای آن هستند، استفاده از سنسورهایی است که قصد و هدف دوچرخه سواران را تفسیر و ارزیابی می کند.

به گزارش این کمپانی: “سنسورهای ما Ù…ÛŒ توانند علامت هایی Ú©Ù‡ دوچرخه سواران با دست خود Ù…ÛŒ دهند تا هدف خود برای گردش های مختلف را به رانندگان نشان دهند، تشخیص دهد. دوچرخه سواران اغلب قبل از دور زدن Ùˆ چرخش های ناگهانی، با دست خود علامت Ù…ÛŒ دهند، Ùˆ نرم افزار های ما به Ø´Ú©Ù„ÛŒ طراحی شده تا علامت های قبلی راننده ها را به خاطر بسپارد، بنابراین Ù…ÛŒ تواند دور زدن دوچرخه سوار را پیش بینی کند.”

یادگیری ماشین در این روند موثر است؛ با استفاده از این تکنولوژی، از حضور و وجود دوچرخه سواران و موتور سواران اطمینان حاصل می شود و این وسیله ی نقلیه ی خودران را از راه ترافیک وسایل نقلیه ی دو چرخ دور نگه می دارد. در ادامه این گزارش آمده است که نرم افزار ماشین خودران گوگل تا حدی پیشرفته خواهد شد که دوچرخه سوارن را در تاریکی تشخیص داده و از برخورد با آنها اجتناب کند.

با توجه به اینکه دوچرخه سواری نسبت به گذشته رواج بیشتری یافته، تشخیص این شرایط نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

شرکت نرم گستران
فروش اینترنتی سرور و هاست
مانیوترهای لمسی
دانلود جدید ترین نرم افزارها
هاست و دامنه ایران
شرکت توسعه ارتباط چندلمسی
شرکت انبوه سازی شهرآذین
شرکت فنی و مهندسی سما صنعت
سازمان میادین شهرداری مشهد
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
All right's reserved by Narmgostaran Company .
طراحی سایت نرم گستران
www.Narmgostaran.com